Pracownia REPLIKA

Autorska Pracownia Plastyczna Replika powstała w 1997 roku. Główną ideą przyświecającą Pracowni Replika jest doskonalenie i rozwijanie własnych talentów w zakresie rzemiosła artystycznego i własnej działalności twórczej.
Wzorem dla naszej pracowni są renesansowe warsztaty rzemieślnicze, które tworzyły przeróżne kompozycje malarskie nie tylko dla bogatych handlowców, ale też dla instytucji publicznych takich, jak dwory królewskie, urzędy, kościoły.

Strona internetowa e-replika.pl jest medium, przez które pragniemy nawiązać szeroką współpracę nie tylko z indywidualnymi nabywcami dzieł sztuki, ale także z instytucjami w każdym zakątku naszego świata. Od momentu uruchomienia naszej strony internetowej (2006 r.) nawiązaliśmy szeroką współpracę z prywatnymi galeriami w Polsce i zagranicą.

Projektujemy i tworzymy obrazy nawiązujące do tradycji malarstwa klasycznego oraz współczesnego, wnętrza mieszkalne i publiczne, malarstwo współczesne. Najważniejszy jest nasz warsztat pracy, który świadczy o jakości powstających u nas obrazów. Dogłębnie studiujemy i doskonalimy naszą wiedzę z zakresu rzemiosła artystycznego, co zaobserwować można w obrazach opuszczających naszą pracownię.
Każdy klient jest w naszej pracowni najważniejszy

Staramy się w naszej pracowni podchodzić do każdego z Państwa indywidualnie dbając o zaspokojenie najbardziej wygórowanych potrzeb. Namawiamy do do oglądania naszego sklepu internetowego, który ma się w najbliższym czasie wzbogacić o nowe piękniejsze prace z pracowni Replika.