Tworzymy obrazy na zamówienie oraz kopie obrazów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonamy wierną kopię obrazu lub stworzymy dla Państwa dowolny temat malarski. Nasza pracownia plastyczna jest otwarta na różne propozycje ze strony naszych klientów, niczego nie nażucamy a wręcz przeciwnie pozostawiamy szerokie pole niczym nie skrępowanej fantazji.
Długoletnia tradycja doskonalenia warsztatu artystycznego, dbałość o szczegóły, gwarantuje wysokiej jakości dzieła rzemiosła artystycznego, które opuszczą progi Autorskiej Pracowni Plastycznej Replika.

Portrety na zamówienie w technice olejnej

Wnaszej pracowni może powstać portret na zamówienie wg dostarczonych zdjęć od klienta. Wówczas gdy nie posiadają Państwo odpowiednich zdjęć, organizujemy profesjonalną sesję z fotografem pod bacznym okiem artysty, który na podstawie wykonanych zdjęć wykona wstępne szkice do obrazu. Gdy klient zakceptuje wstepne szkice powstanie obraz w technice olejnej.

Portret może powstać także podczas trzech czterogodzinnych sesji w naszym studio. Nasz klient ma wtedy okazję uczestniczyć podczas powstawania swojego portretu. Daje to także możliwość wpływu na ostateczną postać portretu.

Wykonanie portretu technice olejnej na płótnie kosztuje w naszej pracowni od 1700zł
cena uzależniona jest od wielkości płótna


Portrety na zamówienie w technice mieszanej, ołówku i tuszu

W specjalnej ofercie proponujemy państwu portret wykonanny ołówkiem lub tuszem na papierze Canson o formacie A4.

Propomujemy także bardziej odważne rozwiąznie gdzie pozostwią państwo trochę swobody artyście, aby mógł w ekspresyjny niepowtarzalny sposób uwiecznić wasz albo bliskiej wam osoby portret na papierze A4 w technice mieszanej (która stanowi tajemnicę pracowni) lub akwarelami.


Wykonanie portretu ołówkiem lub tuszem w formacie A4 kosztuje w naszej pracowni
600zł


Wykonanie portretu akwarelami lub w technice mieszanej w formacie A4 kosztuje w naszej pracowni 1000zł
Uwaga

Oprawa w grube podwujne passe-partout oraz antyramę o formacie A3 GRATIS.
Cena zawiera dostawę w każde miejsce na teranie Polski.

Portrety wkonywane są przez artystę plastyka absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Wystrój wnętrz

Autorska Pracownia Plastyczna Replika prowadzi także usługi w postaci wystroju i dekoracji wnętrz mieszkalnych i użytkowych, np.: bary, biura, kluby, itp. Wystrój i dekoracje tworzone przez nas są niepowtarzalne poprzez zastosowanie technologii fresku i mozaiki. Posiadamy profesjonalne zaplecze do tworzenia mozaiki oraz specjalnie opracowaną technologię montażu u klienta.

Jeżeli postanowisz wybrać nasze usługi – spotkamy się i wspólnie określimy ogólne wytyczne projektu. Usługa jest bezpłatna.
Następnie dokonujemy analizy i pomiaru pomieszczenia, które będziemy dla ciebie upiększać. Po pomiarze przystępujemy do projektowania. Nasz klient ma wpływ na jego poszczególne etapy. Wybieramy wspólnie materiały a w ramach możliwości finansowej klienta, potrafimy zdobyć każdy wskazany materiał.

Warto nam zaufać

Do tej pory zaufało nam wiele instytucji i firm oraz indywidualnych klientów. Przed każdym zleceniem podpisujemy umowę, która jest naszym obustronnym świadectwem uczciwości. Podczas wykonywania zleceń jesteśmy w stałym kontakcie z naszym klientem informując go o przebiegu wykonywanych prac. Sami także zajmujemy się dostawą przez nas wykonanych prac, co stanowi 100% gwarancję, że nic nie stanie się z Państwa obrazem podczas transportu.